Chladné zbraně Black Death 2 motýlek

Motýlek "BLACK DEATH 2" Nádherný rychle rozložitelný děrovaný motýlek "BLACK DEATH 2", s kterým je radost dělat triky. Čepel je též stylově děrovaná s ostřím na jedné straně...
Garantovaný nákup z www.chladnezbrane.eu

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 047 recenzíDalší informace

Délka čepele
9.3 cm
146 g

• Pojistka je na špatné nožičce
    • Objednano 2x - poprvé výborný produkt, podruhé nekvalitní

Dobrý den, nevím jak je to možné ,ale poprvé co jsem si tenhle nůž objednal, přišel v dobré kvalitě a správně sestrojený. Ale podruhé ten samý produkt přišel nekvalitní a přijde mi zcela jiný.

Pěkný design.

• celokovové provedení
    • zajištění nože jde poměrně ztuha

Kvalitní, dobré zpracování, vhodný na triky

Délka čepele
9.3 cm
146 g

Motýlek "BLACK DEATH 2"

Čepel je též stylově děrovaná s ostřím na jedné straně. V závislosti na Vaši libosti můžete povolit spoj mezi čepelí a rukojetí  (imbusem) - pro rychlejší otočky, triky, zavírání/otvírání apod. Je to jen na Vás!

Hlídejte si však, aby se Vám v závislosti na Vašem intenzivním flipování nepovolily šroubky zcela!

Celý nůž je vyroben pouze z kovu.

• Pojistka je na špatné nožičce

• -Kvalitní kov
    • -Odolná barva
    • -Rychlá doprava
    • -Komunikace

Motýlek mám už delší dobu, naprosto v pořádku, používám jej pouze na na naučení různých triků apod. Přišel mi 2 dny po objednání, skvělá komunikace s prodávajícím, poměr cena/kvalita myslím více než odpovídající. Děkuji a vřele doporučuji!

• Pevný
    • Levný
    • Na triky ideální

Je to už třetí motýlek v této cenové kategorii, který jsem si koupil, a rozhodně nejlepší. Doporučuju pro začátečníky, kteří se chtějí naučit nějaké triky.